Kell Kristensen, to bypartier, Nørre Voldgade og Kgs Nytorv. (2)(cd)

Varenummer: 5348749
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Kell Kristensen (1923), to bypartier Nørre Voldgade og Kgs. Nytorv. Akvarel og bly. Sign. Kell K. 34 x 46 (53 x 62) cm og 37 x 53 (52 x 71,5) cm. (2)
Auktionen afsluttes:  03-06-2019 19:03:20

709647 29-05-2019 20:59:33 DKK 300