På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Kjeld Ulrich, komposition (cd)

Varunummer: 5602688
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 000
SEK 1 412
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 824
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Kjeld Ulrich f. 1942, komposition, olie på lærred, sign. Kjeld Ulrich, 40x50 cm. (43x53 cm).

Auktionen avslutas:  2020-04-08 16:06:00
Showroom:   Odense, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 1000
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 950
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 900
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 850
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 800
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 750
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 700
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 650
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 600
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 550
282060 2020-04-08 15:45:53 DKK 500
282060 2020-04-07 16:29:53 DKK 450
1202093 2020-04-06 10:30:25 DKK 400
1968703 2020-04-05 23:28:37 DKK 350
1483120 2020-04-04 12:10:48 DKK 300