Kjeld Ulrich, komposition (cd)

Varenummer: 5602688
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Kjeld Ulrich f. 1942, komposition, olie på lærred, sign. Kjeld Ulrich, 40x50 cm. (43x53 cm).
Auktionen afsluttes:  08-04-2020 16:06:00