På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Knud Edsberg, dyr på mark, olie på lærred (cd)

Varunummer: 4969121
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 506
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 157
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.

Knud Edsberg 1911-2003, dyr på mark, olie på lærred, sign. Edsberg, 40x50 cm. (57x67 cm.)

Auktionen avslutas:  2018-04-18 19:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1301062 2018-04-18 15:22:08 DKK 350
1009331 2018-04-11 20:21:58 DKK 300