Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Knud Edsberg, dyr på mark, olie på lærred (cd)

Varunummer: 4969121
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
(SEK 453)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Knud Edsberg 1911-2003, dyr på mark, olie på lærred, sign. Edsberg, 40x50 cm. (57x67 cm.)

Auktionen avslutas:  2018-04-18 19:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1301062 2018-04-18 15:22:08 DKK 350
1009331 2018-04-11 20:21:58 DKK 300