Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Knud Edsberg, dyr på mark, olie på lærred (cd)
:
4969121
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Knud Edsberg 1911-2003, dyr på mark, olie på lærred, sign. Edsberg, 40x50 cm. (57x67 cm.)
18-04-2018 19:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1301062
18-04-2018
15:22:08
350
1009331
11-04-2018
20:21:58
300
Til toppen