Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Kommode af mahogni
:
5374637
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Kommode af mahogni med københavner top. Front med 3 skuffer monteret med beslag af messing. H. 91 cm. B. 87 cm. D. 46 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsspor, kraftig tørrerevne på siden. Ellers mærker og ridser. Nøgle medfølger ikke.
23-07-2019 19:05:01
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1890697
23-07-2019
19:03:01
400
567545
23-07-2019
19:01:13
350
1124752
22-07-2019
09:12:46
300
Til toppen