Komode af palisander, 1950'erne

Varunummer: 5378693
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 200
SEK 3 101
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 114
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Kommode af fineret palisander, let buet front med fire skuffer. Greb af messing. H. 72. D. 42 B. 84 cm. Dansk snedkermester, 1950-60'erne. Fremstår med alm. brugsspor.

Auktionen avslutas:  2019-07-08 19:54:55
Showroom:   Roskilde, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
8665 2019-07-08 19:51:05 DKK 2200
593607 2019-07-08 19:52:55 DKK 2000
8665 2019-07-08 19:51:05 DKK 1900
593607 2019-07-08 19:52:28 DKK 1800
8665 2019-07-08 19:51:05 DKK 1700
593607 2019-07-08 19:50:35 DKK 1600
87519 2019-07-08 18:05:38 DKK 1500
8665 2019-07-08 15:09:58 DKK 1400
87519 2019-07-08 18:05:34 DKK 1400
8665 2019-07-08 15:09:58 DKK 1300
87519 2019-07-08 18:05:15 DKK 1200
8665 2019-07-08 15:09:58 DKK 1100
87519 2019-07-08 18:05:09 DKK 1000
8665 2019-07-08 15:09:58 DKK 950
87519 2019-07-08 18:05:05 DKK 900
8665 2019-07-08 15:09:58 DKK 850
1516477 2019-07-08 15:02:35 DKK 800
8665 2019-07-03 19:15:59 DKK 750
87519 2019-07-08 11:19:17 DKK 700
8665 2019-07-03 19:15:59 DKK 650
55238 2019-07-04 18:08:17 DKK 600
8665 2019-07-03 19:15:59 DKK 550
593607 2019-07-02 18:23:08 DKK 500
8665 2019-07-03 19:15:59 DKK 450
593607 2019-07-02 18:23:08 DKK 400
8665 2019-07-03 19:15:59 DKK 350
593607 2019-07-02 18:23:08 DKK 300