Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred.

Varunummer: 5323398
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Kresten Iversen 1886 - 1955. parti fra Sjælland, olie på lærred. Sign. K.I. 78 x 55 cm. (81 x 60 cm.)

Auktionen avslutas:  2019-05-16 10:33:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej