Lænestol af teak og uld, med skammel, 1950'erne, dansk møbeldesign (2)

Varunummer: 3550140
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 950
SEK 2 678
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 060
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Lænestol med stel af teak, betrukket med uldstof. Ryg med indstillinger. Skammel medfølger. 1950'erne, dansk møbeldesign. Fremstår med almindelige brugsspor. H. 35/98 cm. (2)

Auktionen avslutas:  2014-09-19 19:10:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
869726 2014-09-19 10:34:39 DKK 1950
859982 2014-09-19 10:30:18 DKK 1900
735778 2014-09-18 17:52:45 DKK 1850
859982 2014-09-19 10:30:05 DKK 1800
735778 2014-09-18 17:52:45 DKK 1750
682505 2014-09-19 08:13:54 DKK 1700
735778 2014-09-18 17:52:45 DKK 1650
682505 2014-09-19 08:13:45 DKK 1600
735778 2014-09-18 17:52:45 DKK 1550
1285776 2014-09-16 08:20:56 DKK 1500
1116660 2014-09-16 13:35:00 DKK 1450
1285776 2014-09-16 08:20:56 DKK 1400
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 1350
1285776 2014-09-16 08:20:56 DKK 1350
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 1300
1285776 2014-09-16 08:20:56 DKK 1250
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 1200
1285776 2014-09-16 08:20:47 DKK 1150
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 1100
1285776 2014-09-16 08:20:47 DKK 1050
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 1000
1285776 2014-09-16 08:20:39 DKK 975
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 950
1285776 2014-09-16 08:20:39 DKK 925
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 900
1285776 2014-09-15 22:32:42 DKK 875
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 850
1285776 2014-09-15 22:04:56 DKK 825
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 800
1325283 2014-09-14 13:09:20 DKK 775
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 750
1325283 2014-09-14 13:09:20 DKK 725
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 700
1325283 2014-09-14 13:09:20 DKK 675
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 650
1325283 2014-09-14 13:09:20 DKK 625
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 600
1325283 2014-09-13 14:17:01 DKK 575
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 550
1325283 2014-09-13 14:17:01 DKK 525
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 500
1325283 2014-09-13 14:17:01 DKK 475
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 450
1325283 2014-09-13 14:17:01 DKK 425
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 400
1325283 2014-09-13 14:16:33 DKK 375
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 350
1325283 2014-09-13 11:25:33 DKK 325
869726 2014-09-13 13:24:36 DKK 325
1325283 2014-09-13 11:25:33 DKK 300