Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt dobbeltkomposition, diptykon

Varenummer: 5713223
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.400

Lars Fantasiformidler Elgidh, født 1973. Abstrakt dobbeltkomposition, diptykon, betitlet "Nok se ikke røre", akryl og spray på lærred. Sign. og dateret Lars Elgidh 2020. Mål pr. lærred 120 x 90 cm. Lærrederne sammensat med hængsler. Samlet mål 120 x 180 (122 x 184) cm.
Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  13-07-2020 18:59:00