Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Lars Larsen. Landskabsparti, mark med blomster (cd)

Varunummer: 4941376
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Lars Marius Larsen 1881 - ca. 1962/63. Landskabsparti, mark med blomster, olie på papir. Sign. monogram LL. 35 x 44 (51 x 71) cm.

Auktionen avslutas:  2018-08-11 14:41:25
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1556654 2018-08-11 07:20:39 DKK 300