Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lille komode i bombéform
:
5377663
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
En lille komode i bombéform, lakeret og bemalet finer af rosenetræ med detaljer i messing. H. 75, B. 60, D. 35 cm. Fremstår med brugsspor, herunder, ridser mærker og finerskader.
09-07-2019 19:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1514597
07-07-2019
21:34:59
450
1715342
07-07-2019
17:06:44
400
1514597
06-07-2019
10:48:34
350
1879228
05-07-2019
15:33:06
300
Til toppen