Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lisbeth Sindal Larsen født 1965
:
2230397
Hammerslagspris
:
375
Vurdering
:
< 1.000
Lisbeth Sindal Larsen. 'Håbets farver'. Akryl på lærred. Sign. LS samt sign og dateret 2011bag på. 80 x 80 cm. U.R.
07-06-2011 11:51:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
580992
07-06-2011
11:48:47
375
850155
07-06-2011
10:51:24
350
491437
06-06-2011
20:43:27
325
741695
04-06-2011
00:27:39
300
Til toppen