Lisbeth Sindal Larsen født 1965

Varunummer: 2230397
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 375
SEK 513
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Lisbeth Sindal Larsen. 'Håbets farver'. Akryl på lærred. Sign. LS samt sign og dateret 2011bag på. 80 x 80 cm. U.R.

Auktionen avslutas:  2011-06-07 11:51:00
Showroom:  Aarhus

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
580992 2011-06-07 11:48:47 DKK 375
850155 2011-06-07 10:51:24 DKK 350
491437 2011-06-06 20:43:27 DKK 325
741695 2011-06-04 00:27:39 DKK 300