Louis Vuitton, stor monogram taske

Varenummer: 5580172
Hammerslagspris: DKK 5.200
Vurdering: DKK 6.800

Louis Vuitton, stor monogram taske. Model, Keepall 55. Tasken er udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1991. Dustbag medfølger. H. ca. 28 cm, B. ca. 55 cm. Fremstår med alderes relaterede brugsspor. Tasken kommer uden nøgle og hængelås
Auktionen afsluttes:  08-03-2020 20:35:00