Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Lysberg Hansen lænestol samt ubekendt produceret lænestol, 1940'erne (2)
:
3733654
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Lysberg Hansen lænestol samt ubekendt produceret lænestol, 1940'erne. Lysberg Hansen lænestolen måler H: 83 cm B 84 cm, betrukket med lys møbelstof. Ubekendt måler H: 90cm B: 80 cm, betrukket med mørkt møbelstof. Fremstår med brugsspor og slitage. Løst armlæn på den ubekendte.
16-03-2015 16:59:07
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
19316
16-03-2015
16:35:32
300
Til toppen