Lysberg Hansen lænestol samt ubekendt produceret lænestol, 1940'erne (2)

Varunummer: 3733654
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 412
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 373
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Lysberg Hansen lænestol samt ubekendt produceret lænestol, 1940'erne. Lysberg Hansen lænestolen måler H: 83 cm B 84 cm, betrukket med lys møbelstof. Ubekendt måler H: 90cm B: 80 cm, betrukket med mørkt møbelstof. Fremstår med brugsspor og slitage. Løst armlæn på den ubekendte.

Auktionen avslutas:  2015-03-16 16:59:07
Showroom:  Kolding

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
19316 2015-03-16 16:35:32 DKK 300