Mått, krönta, allmoge, 3 st

Varunummer: 4146120
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 400
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Mått, trä, krönta samt det största stämplat "Svenska Mått och Tumstocksfabriken Göteborg", 20 L, 10L, 1 L. Tidigt 1900-tal. Smärre slitage. (3)

Auktionen avslutas:  2016-02-10 17:06:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1336237 2016-02-10 16:38:11 SEK 400
1509387 2016-02-09 16:28:29 SEK 375
1252030 2016-02-09 08:41:50 SEK 350
918717 2016-02-07 11:24:57 SEK 325
1336237 2016-02-06 13:03:19 SEK 300