Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Märta Måås-Fjetterström 'Svart Primavera' Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer3187964

Varunummer: 3176566
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 875
Utropspris: SEK 5 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
"Svart Primavera". Rya / flossa. Sign. MMF ( Märta Måås-Fjetterström). 206x110 cm. Komponerad 1920. Tillverkad före 1941. Ställvis med slitage.

Auktionen avslutas:  2013-10-29 21:00:00
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 875
14459 2013-10-28 23:25:59 SEK 850
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 825
14459 2013-10-28 23:25:59 SEK 800
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 775
14459 2013-10-28 23:25:59 SEK 750
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 725
14459 2013-10-28 23:25:59 SEK 700
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 675
14459 2013-10-28 23:25:49 SEK 650
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 625
1097446 2013-10-28 06:33:59 SEK 600
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 575
1097446 2013-10-28 06:33:59 SEK 550
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 525
1097446 2013-10-28 06:33:59 SEK 500
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 475
1097446 2013-10-28 06:33:34 SEK 450
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 425
450938 2013-10-26 22:02:55 SEK 400
919571 2013-10-26 13:14:52 SEK 375
1201806 2013-10-24 11:30:04 SEK 350
308605 2013-10-23 21:56:19 SEK 325
1201806 2013-10-22 14:36:54 SEK 300