Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Magnus Bengtsson cd. Parti fra Kongens Have

Varunummer: 4959863
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 501
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Magnus Bengtsson 1888-1956. Parti fra Kongens Have. Sign. M. Bengtsson 24. Akvarel. 35 x 45 cm. (41 x 53) cm.

Auktionen avslutas:  2018-04-11 19:30:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

116153 2018-04-11 19:27:45 DKK 350
1069824 2018-04-05 06:47:39 DKK 300