Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Margueritte havebord

Varunummer: 5395612
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 100
SEK 1 583
Utropspris: DKK 1 100
SEK 1 583
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Margueritte havebord. Bordplade med lameller i patineret teak, sammenklappeligt stel af hvidlakeret metal. Skråtstillede ben. H. 67 Ø 110 cm. Fremstår med brugsspor, senere restaureret, enkelte lameller med afslag.

Auktionen avslutas:  2019-08-27 19:00:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1189787 2019-08-27 18:33:00 DKK 1100
1886469 2019-08-27 02:19:38 DKK 1000
1189787 2019-08-26 21:48:15 DKK 950
1886469 2019-08-26 07:21:14 DKK 900
1189787 2019-08-25 23:59:26 DKK 850
1087478 2019-08-25 15:54:13 DKK 800
1886469 2019-08-25 14:46:19 DKK 750
1087478 2019-08-25 08:11:12 DKK 700
1886469 2019-08-24 15:02:06 DKK 650
1087478 2019-08-22 20:26:56 DKK 600
1189787 2019-08-22 17:48:48 DKK 550
1901935 2019-08-18 15:12:40 DKK 500
101910 2019-08-19 21:42:09 DKK 450
1901935 2019-08-18 15:12:40 DKK 400
1675508 2019-08-13 21:32:57 DKK 350
1510008 2019-08-13 12:15:37 DKK 300