Markus TOLLMANN (f. 1963), 'Ohne Titel'

Varenummer: 1897024
Vurdering: EUR 1.400
DKK 10.430

Markus TOLLMANN (f. 1963), 'Ohne Titel', akryl på plade, 2002. Maleriet er signeret og dateret forneden til højre samt forsynet med tilegnelse på bagsiden. Mål uden ramme H. 70 cm, B. 80 cm.

JH Transport kan fragte denne vare til JH's lager i Ishøj for DKK 300 + moms eller til enhver anden adresse i Danmark til dansk indenrigstakst.
Auktionen afsluttes:  23-06-2010 14:55:00