Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Michael Kvium. 'Cardinal'. Olie på lærred (cd)

Varunummer: 5034053
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 125 000
SEK 179 027
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Michael Kvium (f. 1955). 'Cardinal' .Olie på lærred, 2011. Signeret på bagside. 60 x 50cm. UR. (cd)

Auktionen avslutas:  2018-07-02 21:01:16
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej