Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Michael Therkildsen, hestemotiv (cd)

Varunummer: 5037416
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 4 200
SEK 6 015
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Michael Therkildsen 1850-1925. Motiv med heste, olie på lærred, signeret. H.51 x 87 cm (73 x 108 cm) OBS! Kunstnernavn rettet.

Auktionen avslutas:  2018-06-28 20:05:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

9368 2018-06-28 20:03:00 DKK 4200
1797340 2018-06-28 20:02:40 DKK 4000
9368 2018-06-28 20:01:26 DKK 3800
210048 2018-06-28 20:01:52 DKK 3600
9368 2018-06-28 20:01:26 DKK 3400
210048 2018-06-28 20:01:05 DKK 3200
9368 2018-06-28 20:00:38 DKK 3000
1797340 2018-06-28 20:00:15 DKK 2800
9368 2018-06-28 19:58:23 DKK 2600
1797340 2018-06-27 15:33:51 DKK 2400
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 2200
1797340 2018-06-27 15:33:29 DKK 2000
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 1900
1797340 2018-06-27 15:33:06 DKK 1800
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 1700
1797340 2018-06-27 15:32:30 DKK 1600
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 1500
1797340 2018-06-27 15:31:54 DKK 1400
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 1300
1797340 2018-06-27 15:29:47 DKK 1200
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 1100
1797340 2018-06-27 10:32:43 DKK 1000
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 950
1797340 2018-06-27 10:32:43 DKK 900
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 850
1797340 2018-06-27 10:32:43 DKK 800
9368 2018-06-27 11:38:16 DKK 750
1797340 2018-06-27 10:32:43 DKK 700
210048 2018-06-24 19:10:42 DKK 650
9368 2018-06-23 19:33:36 DKK 600
1429224 2018-06-22 10:31:39 DKK 550
9368 2018-06-22 08:13:20 DKK 500
1429224 2018-06-22 10:31:28 DKK 500
9368 2018-06-22 07:09:03 DKK 450
13224 2018-06-21 22:21:27 DKK 400
81128 2018-06-21 20:35:32 DKK 350
3334 2018-06-21 16:23:37 DKK 300