Møbelproducent. Skab teak

Varenummer: 4636211
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000

Møbelproducent. Skab af fineret teak, front med skydelåge, skuffer og skydelåge af glas. Her bag barindretning med hylder og spejl. H. 160 B. 168 D. 42 cm. Fremstår med brugsspor, sideplade med løs og delvis manglende finer på kant.
Auktionen afsluttes:  31-05-2017 20:00:14