Monica Strandäng, taklampa, Aneta

Varunummer: 3196668
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 375
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Monica Strandäng taklampa i brunlackerad plåt, tillverkad för Aneta. 1900-talets andra hälft. Mått Ø 43 cm. Smärre bruksslitage.

Auktionen avslutas:  2013-11-14 17:45:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1208948 2013-11-14 17:20:11 SEK 375
1046006 2013-11-14 15:45:06 SEK 350
1208948 2013-11-12 18:44:00 SEK 325
1046006 2013-11-08 11:40:56 SEK 300