Vurdering:
6.000
Herrearmbåndsur fra Movado, i rektangulær urkasse af 18 kt. guld, sort skive, mineralglas, monteret med original rem med forgyldt spænde, quartz urværk. Mål: 24,6 x 34 mm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
23-10-2018 20:23:00