Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Niels Frederik Schiøtz-Jensen, olie på lærred

Varunummer: 5013173
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Nels Frederik Schiøtz-Jensen 1855-1941, olie på lærred monteret på plade, sign. og dat. N F S-J '02. 29x39 cm. (28x38 cm.). Proveniens: Kunsthallen, auk. 857

Auktionen avslutas:  2018-06-04 18:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

15536 2018-05-29 12:54:46 DKK 300