Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Niels Lergaard. Norsk landskab (cd)

Varunummer: 5330808
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 4 000
(SEK 5 133)
Utropspris: DKK 20 000
(SEK 25 664)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Niels Lergaard (1893-1982). Norsk landskab, olie på lærred. Sign. Niels Lergaard. 72 x 76 cm. (88 x 102 cm.)

Auktionen avslutas:  2019-05-16 20:03:29
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1223033 2019-05-16 09:12:28 DKK 4000
7348 2019-05-16 20:01:29 DKK 3800
1223033 2019-05-16 09:12:28 DKK 3600
21207 2019-05-16 20:00:46 DKK 3400
1223033 2019-05-16 09:12:28 DKK 3200
203792 2019-05-16 09:28:05 DKK 3000
1223033 2019-05-16 09:12:28 DKK 2800
203792 2019-05-16 09:27:48 DKK 2600
1223033 2019-05-16 09:12:28 DKK 2400
203792 2019-05-16 07:12:31 DKK 2200
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 2000
1382632 2019-05-13 17:32:14 DKK 2000
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 1900
1382632 2019-05-13 17:32:14 DKK 1800
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 1700
1382632 2019-05-13 17:32:14 DKK 1600
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 1500
1382632 2019-05-13 17:31:54 DKK 1400
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 1300
1382632 2019-05-13 17:31:45 DKK 1200
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 1100
1382632 2019-05-13 17:31:29 DKK 1000
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 950
1382632 2019-05-13 17:31:12 DKK 900
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 850
1382632 2019-05-13 17:31:12 DKK 800
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 750
1382632 2019-05-13 17:31:12 DKK 700
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 650
1382632 2019-05-13 17:31:12 DKK 600
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 550
1100625 2019-05-13 14:20:48 DKK 500
894396 2019-05-13 12:17:53 DKK 450
1757171 2019-05-11 15:40:44 DKK 400
40050 2019-05-11 10:38:46 DKK 350
15603 2019-05-10 16:36:45 DKK 300