Niels Otto Møller, J.L. Møllers, stole, teak, sivflet, Danmark (4)
Hammerslagspris:
EUR
600
4.470
Vurdering:
EUR
650
4.842
Niels Otto Møller, fire stole, teak, sivflet, Danmark, 1950'erne, fremstillet hos J.L. Møllers. Let afrundede ryglæn, siddeflade med sivflet, med producentklæbeetiket på en af undersiderne, en af stolene desuden med producentprægning, H. 78 cm, siddehøjde: 47 cm, B. 50 cm, D. 43 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugs- og slitagespor, stedvist med ridser i træet. (4)
31-01-2020 21:58:00
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
1213551
31-01-2020
11:02:35
EUR
600
816943
30-01-2020
16:09:15
EUR
1810999
29-01-2020
14:31:09
EUR
500
1810999
29-01-2020
14:31:09
EUR
475
1810999
29-01-2020
14:31:09
EUR
450
1810999
29-01-2020
14:30:47
EUR
425
1946825
28-01-2020
23:20:11
EUR
400
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
375
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
350
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
325
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
300
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
275
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
250
1213551
26-01-2020
22:02:05
EUR
225
1909262
26-01-2020
21:24:30
EUR
200
1262931
26-01-2020
21:08:12
EUR
190
1875527
26-01-2020
17:05:20
EUR
180
1760845
26-01-2020
16:18:53
EUR
170
787648
26-01-2020
06:37:34
EUR
160
1791227
25-01-2020
20:14:30
EUR
150
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
140
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
130
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
120
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
110
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
100
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
95
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
90
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
85
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
80
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
75
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
70
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
65
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
60
43362
25-01-2020
18:10:02
EUR
55
1323655
25-01-2020
16:45:51
EUR
50
107603
25-01-2020
16:29:33
EUR
45
1900083
25-01-2020
14:50:13
EUR
40