Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Nils Svensson 1848-1930. Porträtt av Fru Johanna Svensson, Fjelkinge
:
2817268
Hammerslagspris
:
SEK
300
191
Vurdering
:
SEK
1.000
< 1.000
Nils Svensson 1848-1930. Porträtt av Fru Johanna Svensson, Fjelkinge, olja på duk. Signerad. 46x35 cm. Nils Svensson var far till konstnären Owe Zerge.
12-12-2012 18:45:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
64895
11-12-2012
19:28:36
SEK
300
Til toppen