Nils Svensson 1848-1930. Porträtt av Fru Johanna Svensson, Fjelkinge

Varunummer: 2817268
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 300
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Nils Svensson 1848-1930. Porträtt av Fru Johanna Svensson, Fjelkinge, olja på duk. Signerad. 46x35 cm. Nils Svensson var far till konstnären Owe Zerge.

Auktionen avslutas:  2012-12-12 18:45:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
64895 2012-12-11 19:28:36 SEK 300