Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Norway Says for Muuto, fire Mhy Pendant Lamp. samt 2 Left or right bord/væglamper, samt Thorsten Van Elten lampe
:
5346119
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Norway Says for Muuto, fire Mhy Pendant Lamp. hvidlakeret aluminium, 2 med stof og 2 med alm. ledning Ø 20 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser mm. Samt Konstantin Slawinsky for Julian Appelius, Left or Right, to væg / natbords lamper med hylde, udført i hvidlakeret metal. Mål ca. 32x19x16 cm. Samt en Thorsten Van Elten væglampe, mintfarvet, små lakafslag.
31-05-2019 19:04:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1296811
30-05-2019
22:17:47
350
1630136
29-05-2019
20:46:02
300
Til toppen