Norway Says for Muuto, fire Mhy Pendant Lamp. samt 2 Left or right bord/væglamper, samt Thorsten Van Elten lampe

Varenummer: 5346119
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Norway Says for Muuto, fire Mhy Pendant Lamp. hvidlakeret aluminium, 2 med stof og 2 med alm. ledning Ø 20 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser mm. Samt Konstantin Slawinsky for Julian Appelius, Left or Right, to væg / natbords lamper med hylde, udført i hvidlakeret metal. Mål ca. 32x19x16 cm. Samt en Thorsten Van Elten væglampe, mintfarvet, små lakafslag.
Auktionen afsluttes:  31-05-2019 19:04:00

1296811 30-05-2019 22:17:47 DKK 350
1630136 29-05-2019 20:46:02 DKK 300