Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Østergaard Design, Nitten stole (19)
:
4456749
Hammerslagspris
:
375
Vurdering
:
Østergaard design - Nitten stole med sæde og ryg betrukket med sort skai, stel af bejdset bøg. Fremstår med brugsspor/slitage, polster nær gemmenslid. Mål: B. 43 cm. Sædehøjde 49 cm. (19)
03-11-2016 13:02:45
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1598296
03-11-2016
13:00:45
375
1348388
02-11-2016
19:44:54
350
1214173
02-11-2016
13:54:25
325
1497068
29-10-2016
12:07:40
300
Til toppen