Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-05-19 13:24:00
Utropspris
SEK 1 000

Oidentifierad konstnär oljemålning

Varunummer: 5332061
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadmotiv med hästar, signerad M Vasari, olja på duk, ca 42x51 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg