Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-05-22 19:31:00
Utropspris
SEK 2 000

Oidentifierad konstnär oljemålning

Varunummer: 5335156
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, otydligt signerad R. Lund ?, olja på duk, ca 27x31 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö