Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2018-08-03 20:33:00
Utropspris
SEK 2 000

Oidentifierad konstnär skulptur

Varunummer: 5062356
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av en sittande kvinna, 1900/2000-tal, monogramsignerad i gjutningen, betongliknande gjutgods, hjd ca 39 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S