Okänd konstnär 2000-tal, efter Gustav Klimt

Varunummer: 2550162
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 300
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Okänd konstnär 2000-tal, efter Gustav Klimt. Olja på duk. Ca. 100 x 70 cm. Ej uppspänd.

Auktionen avslutas:  2012-03-22 19:10:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
859284 2012-03-22 16:43:04 SEK 300