Ole Ahlberg. Komposition med hest (cd)

Varenummer: 5682588
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Ole Ahlberg (f. 1949). Komposition med hest i gaze, litografi på papir, 303/500. Sign. og dateret Ole Ahlberg 80. Uindr. 39,5 x 44 cm
Auktionen afsluttes:  10-06-2020 20:05:00