Ole Ahlberg. Signeret plakat, 'Flyvefærdig', 2019 (cd)

Varenummer: 5562156
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK < 1.000

Ole Ahlberg (f. 1949). Udstillingsplakat fra Otterup Geværfabrik 2019, 'Ole Ahlberg. Flyvefærdig. Retrospektiv udstilling', motiv: maleriet 'The Thinker', offsettryk, sign. Ole Ahlberg. 100 x 70 cm. Uden ramme.
Auktionen afsluttes:  22-01-2020 20:06:00