Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ole Sandvig, 1900-tallet, cd

Varunummer: 5047392
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 501
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ole Sandvig. Olie på lærred. Folkeliv i København. Sign. Ole Sandvig. 75x75 cm. (93x93 cm.).

Auktionen avslutas:  2018-07-23 19:55:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

34335 2018-07-23 19:45:16 DKK 350
1554248 2018-07-23 17:01:54 DKK 300