Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Par frisvingerstole af stål / læder (2)

Varunummer: 4949997
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 850
SEK 1 223
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 151
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Par frisvingerstole med stel af forkromet stål, sæde og ryg betrukket med brunt læder med stiksyninger. H. 80 cm. Sædehøjde 44 cm. Brugsspor, ben med ridser og rust samt læder med patina og enkelte pletter. (2)

Auktionen avslutas:  2018-03-26 10:57:36
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1301310 2018-03-26 09:22:54 DKK 850
1225184 2018-03-26 10:55:36 DKK 800
1301310 2018-03-26 09:22:54 DKK 750
1759282 2018-03-25 17:47:51 DKK 700
1301310 2018-03-26 09:22:54 DKK 650
1759282 2018-03-25 17:47:51 DKK 600
1065905 2018-03-25 09:08:07 DKK 550
1759282 2018-03-25 09:05:27 DKK 500
1065905 2018-03-24 22:26:32 DKK 450
1759282 2018-03-24 16:34:07 DKK 400
1761600 2018-03-20 15:19:34 DKK 350
1366576 2018-03-19 21:33:57 DKK 300