Parti fickur, silver, bla Omega (3)

Varunummer: 2837058
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 800
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Fickur, ett Omega ur i silver 0,800, Grand Prix Paris 1900 i boetten, diamater 50 mm utan krona, manuellt urverk. Tidigt 1900-tal. Vissat bruksslitage samt skador på visarna. Två ur av okänd tillverkare i silver 0,800, ett mäkt i boetten Remontoir Special Breguet, Ancre 15 Rubis samt siverstämplat. Ett med påskrift i boetten på franska Ancre 15 Rubis, Special Crequet, Ballancier Coupé, Covees Visible, Double Pateau samt silverstämlat. Ett saknar glas på framsidan. Båda dessa med skador på urtavlan samt en med skadade visare. (3)

Auktionen avslutas:  2013-01-10 19:50:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1084141 2013-01-10 19:40:26 SEK 800
982013 2013-01-10 10:54:20 SEK 775
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 750
982013 2013-01-10 10:54:13 SEK 750
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 725
982013 2013-01-10 10:53:56 SEK 700
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 675
1085260 2013-01-10 00:15:04 SEK 650
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 625
1085260 2013-01-10 00:14:05 SEK 600
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 575
1085260 2013-01-10 00:06:42 SEK 550
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 525
1083477 2013-01-04 22:51:54 SEK 500
1068881 2013-01-09 23:43:11 SEK 475
1083477 2013-01-04 22:51:54 SEK 450
107951 2013-01-09 11:24:46 SEK 425
1083477 2013-01-04 22:51:54 SEK 400
107951 2013-01-09 11:24:41 SEK 375
1083477 2013-01-04 22:51:54 SEK 350
803929 2013-01-04 20:07:51 SEK 325
966978 2013-01-03 23:24:53 SEK 300