Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
PASSAT spisebordsstol med ben af olieret wengéfarvet/sort egetræ (6)
:
4479336
Moms vare
Hammerslagspris
:
5.000
Vurdering
:
8.000
PASSAT spisebordsstol med sæde formet i sort Sky (tilsvarende Corian) og håndforarbejdet i støbeform. Sædet har en organisk form uden kanter. Er vedligeholdelsesfrit. Kan repareres for ridser. Olieret wengéfarvede/sorte ben i egetræ. Siddehøjde 44 cm.
Velegnet til spiseborde som stand-alone lounge-stole. Monteret med sko.
Gennemført Dansk design fra 365°- north Design gruppe i Aarhus som bringer fremtiden ind i nutidens design.
Udstillingsmodel. Leveres usamlet og i originalemballage.(6)
26-12-2016 12:54:04
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1133873
25-12-2016
18:35:12
5000
Til toppen