Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Paul Kastrup. Gadeparti, udsigt til Sacré-Cœur, Paris (cd)

Varunummer: 4941284
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Paul Kastrup (1920-1987). Gadeparti, udsigt til Sacré-Cœur, Paris, olie på lærred. Sign. 60 x 50 (71 x 61) cm.
Bemærk: Kunstner tilføjet beskrivelsen. Auktion forlænget.

Auktionen avslutas:  2018-06-21 19:45:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1709627 2018-06-14 20:22:12 DKK 300