På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Per Cronqvist samt Bengt Böckman, 2 st (bus)

Varunummer: 3337859
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 300
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Per Cronqvist, f. 1948 samt Bengt Böckman, f. 1926, 2 st grafiska blad, 50x70 cm samt 40x50 cm, signerade, numrerade, oramade. (2)

Auktionen avslutas:  2014-03-24 18:55:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1209681 2014-03-24 18:51:50 SEK 300