Per Cronqvist samt Bengt Böckman, 2 st (bus)

Varenummer: 3337859
Hammerslagspris: SEK 300
DKK 191
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Per Cronqvist, f. 1948 samt Bengt Böckman, f. 1926, 2 st grafiska blad, 50x70 cm samt 40x50 cm, signerade, numrerade, oramade. (2)
Auktionen afsluttes:  24-03-2014 18:55:00

1209681 24-03-2014 18:51:50 SEK 300