Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Per Cronqvist samt Bengt Böckman, 2 st (bus)
:
3337859
Hammerslagspris
:
SEK
300
191
Vurdering
:
SEK
< 1.000
< 1.000
Per Cronqvist, f. 1948 samt Bengt Böckman, f. 1926, 2 st grafiska blad, 50x70 cm samt 40x50 cm, signerade, numrerade, oramade. (2)
24-03-2014 18:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1209681
24-03-2014
18:51:50
SEK
300
Til toppen