Peter J. Lassen. Montana opstilling, D. 38 cm. (5)

Varunummer: 5710952
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 700
SEK 994
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 840
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana opstilling, bestående af:
To model 7176, H. 18,3 cm. x B. 24 cm. x D. 38 cm.
To model 1176, H. 18,3 cm. x B. 69,6 cm. x D. 38 cm.
Model 6176, H. 18,3 cm. x B 35,4 cm. x D. 38 cm.
Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 163 Black Jade. Opstillingen er skruet sammen. Ophængslister medfølger til model 4176 og 1176. Udstillingsmodel. Fremstår med brugsspor herunder enkelte ridser kan forekomme. (5)

Auktionen avslutas:  2020-07-11 19:29:49
Showroom:   Aalborg, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
671648 2020-07-11 19:27:49 DKK 700
586947 2020-07-11 13:30:36 DKK 650
59777 2020-07-10 11:31:36 DKK 600
586947 2020-07-11 13:30:31 DKK 550
59777 2020-07-10 11:31:36 DKK 500
586947 2020-07-11 13:30:26 DKK 450
59777 2020-07-10 11:31:36 DKK 400
1943512 2020-07-07 21:24:23 DKK 350
1579318 2020-07-07 00:22:16 DKK 300