Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Peter Mønsted, vinterlandskab

Varunummer: 5309563
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 30 000
SEK 42 966
Utropspris: DKK 50 000
SEK 71 611
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Peter Mønsted (1859-1941) Vinterlandskab, parti med nøgne træer og krager ved tilfrosset vandløb. Olie på lærred. Sign. P Mønsted, dateret 1888. 87 x 58 cm. (105 x 76 cm.)

Auktionen avslutas:  2019-04-26 19:40:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 30000
1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 29000
1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 28000
1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 27000
1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 26000
1220608 2019-04-17 07:11:07 DKK 25000