Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Peter Tom Petersen. Byparti, Gammeltorv / Nytorv, København

Varunummer: 5254060
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 14 500
SEK 20 767
Utropspris: DKK 12 000
SEK 17 187
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Peter Tom Petersen 1861-1926. Byparti med personer og boder, Gammeltorv / Nytorv, København. I baggrunden ses Skt. Petri og Vor Frue kirketårne. Sign. Tom P. Olie på lærred. 29 x 40 ( 48 x 57 ) cm.

Auktionen avslutas:  2019-03-28 19:00:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

168244 2019-03-27 18:12:17 DKK 14500
193869 2019-03-26 22:51:57 DKK 14000
168244 2019-03-27 18:12:17 DKK 14000
193869 2019-03-26 22:51:57 DKK 13500
168244 2019-03-27 18:12:17 DKK 13000
193869 2019-03-26 22:51:57 DKK 12500
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 12000
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 11500
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 11000
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 10500
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 10000
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 9800
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 9600
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 9400
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 9200
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 9000
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 8800
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 8600
168244 2019-03-22 21:13:21 DKK 8400
193869 2019-03-26 22:50:51 DKK 8200
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 8000
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 7800
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 7600
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 7400
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 7200
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 7000
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 6800
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 6600
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 6400
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 6200
168244 2019-03-22 21:12:14 DKK 6000