Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Piet Hein & Bruno Mathsson, superelipse bord
:
5246209
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Piet Hein/Bruno Mathsson, superelipse bord efter design af Piet Hein og Bruno Mathsson. Spændben i forkromet stål samt plade af hvid laminat. H. 70, L. 180, D. 120 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og mærker.
21-02-2019 18:23:51
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1023373
21-02-2019
18:21:51
2600
442118
21-02-2019
11:44:01
2400
599126
20-02-2019
22:55:03
2200
1857825
20-02-2019
19:43:33
2000
Til toppen