Pontus, 20 årh. figurkomposition

Varunummer: 2170858
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 410
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 092
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Pontus. Figurkomposition. Akryl på lærred. Sign. Pontus. Uindrammet, 60 x 70 cm.

Auktionen avslutas:  2011-03-15 18:30:00
Showroom:  Næstved

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
820725 2011-03-14 15:30:13 DKK 300