Pottstol, gripsholmsmodell, sent 1700-tal - tidigt 1800-tal

Varunummer: 1894355
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 625
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Pottstol, gripsholmsmodell, sent 1700-tal - tidigt 1800-tal. Framstår med ädelträimiterande målning från 1800-talet. Höjd 87 cm. Bruksspår/ålderstecken/mindre skador.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2010-05-26 18:20:00
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
658395 2010-05-26 10:11:31 SEK 625
706968 2010-05-23 21:48:44 SEK 600
658395 2010-05-26 10:11:31 SEK 600
706968 2010-05-23 21:48:44 SEK 575
635388 2010-05-24 21:09:38 SEK 550
706968 2010-05-23 21:48:44 SEK 525
635388 2010-05-22 19:01:04 SEK 500