Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Poul Ekelund, Landskabsparti. cd

Varunummer: 5323244
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 400
SEK 573
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 148
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Poul Ekelund (1920-1976). Landskabsparti. olie på lærred. sign. samt dat. P.E. 58. 35 x 32,5 cm. ( 40 x 37 cm). Fremstår med mindre afskalning i øverste højre hjørne.

Auktionen avslutas:  2019-05-10 19:52:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

304452 2019-05-10 12:36:42 DKK 400
1765240 2019-05-09 18:48:30 DKK 350
304452 2019-05-07 10:45:00 DKK 300