Poul Henningsen 1894-1967. PH4 pendler (2)

Varunummer: 2533145
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 625
SEK 863
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 381
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Poul Henningsen. to PH4 pendler af hvidlakeret metal. Diam. 40 cm. Fremstillede hos Louis Poulsen. Fremstår med brugsspor, én bundplade samt én ledningsholder mangler. (2)

Auktionen avslutas:  2012-03-02 18:59:00
Showroom:  Næstved

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
324069 2012-03-02 18:56:49 DKK 625
62824 2012-02-29 10:30:03 DKK 600
324069 2012-03-02 18:56:49 DKK 600
62824 2012-02-29 10:30:03 DKK 575
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 550
62824 2012-02-29 10:30:03 DKK 525
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 500
101874 2012-02-26 23:40:20 DKK 475
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 450
101874 2012-02-26 23:40:20 DKK 425
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 400
101874 2012-02-26 23:40:20 DKK 375
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 350
824147 2012-02-25 09:44:15 DKK 325
753259 2012-02-24 22:51:39 DKK 300