Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
R&D Poltrona Frau / Set Stühle mit Armlehne / Modell Vittoria in Leder / Cremefarben / Made in Italy (4)
:
4403632
Hammerslagspris
:
EUR
40
298
Vurdering
:
EUR
350
2.608
R&D Poltrona Frau / Set Stühle mit Armlehne / Modell Vittoria in Leder / Cremefarben / Made in Italy. Entwurf von 1996. Holzrahmenkonstruktion mit Bezügen in Cremefarbenen Leder, Beine aus massivem Buchenholz, Armlehnen ebenfalls mit Leder überzogen. Mit Plakette bezeichnet. B. ca. 52 cm, H. ca. 90 cm, T. ca. 62 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, das Leder ist patiniert und weist teilweise kleinere Flecken auf / Bereibungen auf den Armlehnen. (4)
26-09-2016 19:19:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1589694
25-09-2016
22:36:48
EUR
40
Til toppen